Ulaşılabilir Moda | Üye Sayfası | Siparişler | Hesap Detayları

Müşteri Memnuniyeti


HEPİSİZE, olarak amacımız “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri mutluluğu yaratmaktır. Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin hizmetlerimiz ile ilgili görüş ve önerileri bizim için büyük önem taşımaktadır.

İnternet sitemiz üzerinden satın aldığınız bir üründen memnun kalmadığınız takdirde, kullanılmamış durumdaki ürününüzü size teslim edildiği tarihten itibaren 90 gün içinde bize iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Normal kullanım koşullarına uygun kullanılmasına rağmen, üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir hata nedeniyle, ürününüzle ilgili bir memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda, ürüne ait fatura üzerinde bulunan sipariş numarası ile birlikte destek@hepisize.com adresinden talebinizi bize iletebilir, https://hepisize.com/degisim-formu/ doldurabilir veya  0 534 652 81 78 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Web sitemizden satın aldığınız ürünlerle ilgili iptal ve değişim işlemleri için destek@hepisize.com mailinden bize ulaşabilirsiniz.

Ürün inceleme ve tamir taleplerinizi, https://hepisize.com/degisim-formu/ doldurabilir veya 0 534 652 81 78 Whatsapp numaramızdan başvuruda bulunabilir, destek talepleriniz ile ilgili bildirilen iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.

Şikayetlerin Ele Alınması Süreci

Müşteri şikayetlerinin mümkün olan en hızlı şekilde sonuçlandırılması önceliğimizdir.

Her müşteri şikayeti maksimum dikkat ve özenle, şikayet yönetimi süreçlerimize göre adil, tarafsız ve standart bir şekilde değerlendirilerek sonuçlandırılır.

Müşterilerimiz sunmuş olduğumuz iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçerek şikayetlerini iletebilirler. Çağrı Merkezi tarafından ilk kontakta çözümlenmesi mümkün olan şikayetler için anlık olarak çözüm getirilerek bilgilendirme sağlanır.

İlk kontakta çözümü mümkün olmayan konularda, şikayet kaydı alınarak ilgili birime atanır. Sorumlu birim tarafından gereken incelemeler yapıldıktan sonra en kısa sürede müşterimize dönüş sağlanarak şikayet sonucu paylaşılır.

Sepetiniz

Sepetiniz Boş

Alışverişe Devam Et
X
Sohbeti Başlat
Whatsapp Hattımız
HepiSize Whatsapp Sipariş Hattı
Hoş geldiniz! 🌸
Satış ve destek ekibimiz işlem sırasına göre en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz 💐