HEPİSİZE


Orta Avrupa giyim sektörüne toptan satış yapan iş ortağımızın tecrübeleriyle beraber yurt içinde de hizmet vermeye başladı.

Üretim kalitesi, ulaşılabilir moda mottosuyla ve ürettiği koleksiyonlarıyla sektörün öncü markaları arasında yer alıyor.

Koleksiyon tasarımlarındaki yenilikçi ruhunu, kendine has renkli kimliğini moda ve trendlerle birleştiren HEPİSİZE , detaylarda özgürleşen, kumaş kalitesi ile ön plana çıkan ve günü yaşayan canlı yapıya sahip bir markadır.

Dinamik, güçlü, samimi ve sahici marka HEPİSİZE , global bir marka ve maliyet değerleriyle ilerlemeye devam ediyor.

Ürünleri gerçek değerleriyle sizlere buluşturan, ulaşılabilir modayı herkese sunan HEPİSİZE, moda ve hazır giyim sektöründe yerini sağlamlaştırıyor.

Yaklaşık 25 yıl önce, üretici iş ortağımızla beraber öncelikle Orta Avrupa pazarına başta Almanya, Fransa, Belçika ve Hollanda ülkelerine sonrasında ise Türkiye hazır giyim sektörüne ürünlerini satışa sunmaktadır.

Tasarımlarını hayata geçirdiği Küçükçekmece’de 1.500 metre kare alana sahip 2 katlı üretim merkezinde 25 yılı aşkın süredir Merkez Ofisi olarak hizmet vermektedir.

Web sitemizde beğendiğiniz ürünlerin toptan fiyatlarını öğrenmek ve toptan sipariş vermek için Whatsapp hattımıza ürün görsellerini atabilirsiniz ya da destek@hepisize.com adresine mail gönderebilirsiniz.